25 metrów na poddaszu

Jak urządzić pokój dzienny 25 m2, aby zmieścił się tam stół z krzesłami, tv, wypoczynek oraz jakieś meble (komoda, witryna). Strona internetowa gdzie znajduje się rzut poddasza z salonem www.archeton.pl/projekt-domu-Morwa_499_opisogolny

Są dwie wersje ustawienia tego salonu.
Pierwsza opcja nawiązuje do tego, co zaproponował architekt –  tv, kanapa zostają tam, gdzie są obecnie na rzucie, a stół z krzesłami powędrowałby za drzwi balkonowe ( wydaje mi się, że taki o szerokość o 80 cm powinien się zmieścić) i wtedy między pierwszym a drugim oknem od prawej strony może Pani wstawić witrynę.
Druga możliwość jest taka, aby telewizor poszedł na ścianę za wyjściem na taras. Wtedy również między oknami może znaleźć się witryna, a pod tv komoda, a w miejsce obecnego telewizora stanie stół z krzesłami ( trzeba go przysunąć najprawdopodobniej bliżej wejścia do kuchni, tak aby można swobodnie do salonu wchodzić). Zaletą tego układu jest to, że dłuższa część narożnika zwrócona jest w kierunku telewizora, więc większa liczba domowników może wygodnie oglądać telewizję.

Konsultacja Marina Suchorska www.quadrat.pl

zdjęcie Lars

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.