FormaZone

Meble, domowe akcesoria i oświetlenie. Marki gwarantujące niezawodną jakość i dobre wzornictwo. A dodatkowo wsparcie wnętrzarskiego personal shoppera, który znajdzie wymarzony przez klienta element wyposażenia domu i sprawnie sprowadzi go do Polski nawet z innego kontynentu. To wszystko znajdziemy w firmie FormaZone, prowadzącej sklep online oraz showroom wnętrzarski na warszawskim Mokotowie.
FormaZone współpracuje z szerokim gronem producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Spośród marek meblarskich są to Domitalia, Temahome, Miotto, Zuiver, Danform, Libra czy TON. Poszukującym domowego oświetlenia, właściciele FORMAZONE najchętniej polecają produkty takich firm jak Artemide, Foscarini, Mantra, LZF i Lucis. Ofertę sklepu uzupełniają nietuzinkowe akcesoria domowe i ogrodowe, w tym zegary, wyjątkowe lustra oraz nowoczesne grille.

www.formazone.pl

ZADZWOŃ: +48 663 891 309
OBEJRZYJ: www.formazone.pl
NAPISZ: sklep@formazone.pl

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.