Konkurs „Pyszności z jednego garnka”

Konkurs „Pyszności z jednego garnka” rozpoczęty!

Zadanie konkursowe:
Podziel się z nami przepisem na twoje popisowe danie jednogarnkowe, czyli takie, do przygotowania którego wystarczy jeden garnek i ewentualnie patelnia do pomocy.

Czekamy na dania wiosenne, pyszne, przygotowane i podane z pomysłem. Pięć najsmaczniejszych przepisów nagrodzimy fantastycznymi garnkami Royal ufundowanymi przez firmę Galicja dla Twojego Domu. Konkurs trwa do 5 maja 2017 roku do godziny 23.59. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nagrody:
Zwycięzcy otrzymają garnek z kolekcji Royal z pokrywką – praktyczny i niezastąpiony w każdej kuchni. To naczynie ergonomiczne, ma grube ścianki i dno pokryte powłoką zapobiegającą przywieraniu, zapewniającą wygodę użytkowania. Uchwyty są powlekane silikonem o pięknej czerwonej barwie – nie nagrzewają się, a jednocześnie są ozdobą garnka.
Czerwony uchwyt jest również na szklanej pokrywie. Garnek Royal wygląda bardzo atrakcyjnie  – jego czarna barwa w połączeniu z czerwonymi wyprofilowanymi detalami sprawia, iż naczynie staje się ozdobą kuchni. Garnek jest przeznaczony są do wszystkim rodzajów kuchenek, również indukcyjnych. Pojemność 1,7 litra, średnica 18 cm.

Konkurs jest przeznaczony dla naszych fanów na Facebooku

Fundatorem nagród jest:
sklepgalicja.pl/

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez pytanieomieszkanie.pl oraz na otrzymywanie informacji pochodzących od pytanieomieszkanie.pl
pytanieomieszkanie.pl informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), podanie danych jest dobrowolne, a ponadto użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Kod zabezpieczeń
captcha

 

Regulamin konkursu dostępny tutaj