Katarzyna Walicka

Pomogę przy urządzeniu każdego mieszkania, domu, biura, sklepu. Zaprojektuję małą i dużą przestrzeń.

Katarzyna Walicka

Projektant wnętrz, właścicielka pracowni Studio Zero działającej od 1990 roku, projektuje mieszkania, domy, obiekty użyteczności publicznej.

O Kasi Walickiej i Studiu Zero

Pracownia Studio Zero, którą założyła i do dziś prowadzi Kasia Walicka, działa na rynku od 1990 roku. Doświadczenie ma więc ogromne, dorobek również niemały. Kasia Walicka jest projektantem z wyobraźnią, a przy tym pracującym rzetelnie. Co istotne potrafi stworzyć projekt najbliższy oczekiwaniom klienta, bowiem jak mało kto umie słuchać i rozumie potrzeby osób, które proszą ją o pomoc. A jest to pomoc w realizacji największego czasem marzenia życia – o posiadaniu własnego mieszkania lub domu, które stanie się azylem.

Czym zajmuje się pracownia Studio Zero?

Studio Zero współpracuje z wyspecjalizowanymi wykonawcami, a więc korzystając z usług tej pracowni nie trzeba martwić się o fachowców, którzy wykonają remont, przebudowę czy wykończą od początku dom lub mieszkanie w stanie deweloperskim.

Studio Zero tworzy projekty domów i mieszkań w różnych stylach – zarówno bardzo nowoczesne, proste, jak i klasyczne. Projektanci z pracowni Studio Zero urządzą i duży dom, i kawalerkę dla singla. Można również zamówić projekt np. samej kuchni czy samej łazienki, bo jak wiadomo z praktyki są to najtrudniejsze do urządzenia pomieszczenia.

Poza wnętrzami prywatnymi w portfolio Studio Zero są również lokale użytkowe. Studio Zero ma swoją siedzibę w Warszawie i głównie tu działa, ale realizuje również projekty w całej Polsce.

Realizacja apartamentu

Realizacja apartamentu Realizacja apartamentu

Realizacja mieszkania singla

Realizacja mieszkania singla Realizacja mieszkania singla Realizacja mieszkania singla Realizacja mieszkania singla Realizacja mieszkania singla

Realizacja projektu biura

 Realizacja biura Realizacja biura Realizacja biura

Jesteś zainteresowany?

Potrzebujesz szybkiej wyceny?

Zadzwoń do naslub zadzwoń   604 060 222