Drzwi przesuwane – gdy nie ma miejsca na klasyczne

Dzięki drzwiom montowanym na systemie przesuwanym można zaoszczędzić tak cenną w mieszkaniu wolną przestrzeń. Nawet samodzielnie zamontujesz system naścienny.

Gdy nie ma miejsca na klasyczne drzwi otwierane,bo np. będę utrudniały przejście, lub zawęża pomieszczenie, rozwiązaniem jest system naścienny, którego samodzielny montaż jest łatwiejszy niż systemu chowanego w ścianę. Drzwi jeżdżą wzdłuż ściany, po otwarciu nasuwają się na ścianę. Sam system montowany jest na szynie, elegancko maskowanej przez karnisz w kolorze drzwi. Takie rozwiązania stają się coraz popularniejsze, zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie od optymalnego zagospodarowania przestrzeni zależy komfort życia domowników. 
Nie trzeba się martwić, że drzwi, które nam się spodobały, nie są dostępne w przesuwanej wersji. – Każde skrzydło drzwiowe naszej marki może być użyte w systemie przesuwanym – mówi Marek Kapica, odpowiedzialny za markę drzwi Invado. Na przykład model D`Artagnan Invado, choć popularniejszy w wersji tradycyjnej, nic nie traci ze swoich walorów w wersji przesuwanej. Co więcej, dzięki dużej, przeszklonej, a do tego ruchomej powierzchni jest ciekawym rozwiązaniem do zastosowania na przykład w pokoju gościnnym. 

System na zdjęciu kosztuje od 650 do 800 zł + cena skrzydła drzwi (około 1100 zł)
www.invado.pl

zdjęcie Invado

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.